, Author


Elektronika místo klasiky

V naší zemi je stále celá řada kuřáků, kteří jsou na kouření závislý. Cena cigaret je sice poměrně vysoká, přičemž i daň se zvyšovala, ovšem jak už to i u dalších závislostí bývá, tak lidé jsou schopni utratit dost peněz, aby svou látku dostali, což je v tomto případě nikotin. Když si spočítáte, kolik kouření, tak za ty léta byste ušetřili dost peněz a mohli si za ně koupit klidně něco jiného. Když přestanete s kouřením, tak tu nejde pouze o vliv na Vaši peněženku ale především také na zdraví, protože ruku na srdce, kouření není rozhodně nic, co prospívá mozku či plicím.

elektronická cigareta

Skončit s jakoukoliv závislostí však není nic snadného, proto to chce dlouhodobé odhodlání, protože stačí jedna cigareta a zase do toho můžete spadnout. Je tu možnost jakéhosi mezistupně, aby změna nebyla tak razantní. Tímto mezistupněm je vapování, takže používání cigaret elektronických, které jsou o něco méně škodlivé, než ty běžné a náklady jsou několikrát nižší.

cigareta v pouzdře

Výběr zařízení

Elektronických cigaret je na výběr celá řada, takže je v nabídce snadné se ztratit. Pojďme si tedy vysvětlit, jakými základními parametry se šířit. První je rozhodně způsob kouření, protože jako to běžné funguje technologie MTL, kdy potahujeme do pusy a potom až do plic, ale u technologie DL jde obsah rovnou do plic, přičemž zde se vytváří o dost větší pára. Je tedy na každém, co mu bude více vyhovovat. Rozhodně volte kvalitní produkt, který naleznete na vape shop. Nabídka je zde opravdu široká, takže si kromě vhodných parametrů jistě také vyberete vzhled dle Vašeho gusta. Nezapomeňte také na dostatečně velkou baterii, přičemž ta může vydržet i pár dní. Záleží na tom, jak silný kuřák jste. Řada zařízení také ukazuje stav baterie, tudíž když ji budete sem tam kontrolovat, tak není nutné s sebou nosit náhradní baterii. Dobrá je i funkce deaktivace baterie, aby se cigareta nezapnula třeba v kabelce či ji nechtělo vyzkoušet malé dítě.