, Author


Já už dlouhou dobu přemýšlím nad tím, že bych si k nám domů sehnala nějakého vyhlášeného interiérového designéra. Podívala jsem se na stránky bydesign.cz, které mi doporučila moje kamarádka, protože moje kamarádka také dlouho uvažovala nad tím, že si změní interiér. Interiérový designér z Prahy je podle mého názoru opravdu skvělou volbou, hlavně pro ty lidi, kteří bydlí v Praze anebo také v okolí Prahy. Interiérový designér z Prahy má také opravdu skvělé ceny. Proto se nemusíte bát, že by vás tohle finančně zruinovalo. I když můj partner se bál, že právě interiérový designér z Prahy bude stát opravdu hodně peněz, že prý do toho dáme půlku naší celé výplaty.

Kvalitní pouliční umělec.

Opak byl ale pravdou. Cena byla docela příjemná, a hlavně cena překvapila. Proto jsem si řekla, že když jsme my s tímhle moc spokojeni, tak podle mého názoru s tím byli spokojeni i ostatní uživatelé. Interiérový designér z Prahy je podle mého názoru opravdu špičkový a jeho kvalitní služby jsou opravdu na vysoké úrovni. My jsme s partnerem právě chtěli změnit náš obývací pokoj a také terasu, nýbrž terasa je zastřešená a také zasklená a je to spíše taková zimní zahrada, tak jsme chtěli udělat také něco nového.

Kreativitě se meze nekladou.

Pan designér z Prahy, který se zabývá interiéry, tak nám udělal opravdu krásnou zimní zahradu. Dal nám tam krásný ratanový nábytek a dřevěné dekorace. Vůbec by mě tohle nenapadlo dát do naší zimní zahrady, proto jsem byla velice překvapená, protože tento designér byl opravdu hodně šikovný, pracoval rychle a profesionálně, ale také na všem si dával pořádně záležet. Cenu jsem totiž respektovala a cenu jsem očekávala také vyšší, než jakou nám pan designér z Prahy dal. Takže si myslím, že ještě tak za dva roky budeme rekonstruovat naši chatu a tam si také pozveme našeho kvalitního interiérového designéra z Prahy.