, Author


Pokud někdo z vás pracuje v potravinářském průmyslu, tak dobře ví, kolik plastových nádob, plastových přepravek, ale i plastových obalů je kolem potravin zapotřebí. Jde totiž o velmi výhodný materiál, co se hygienických podmínek týká. Přitom je lehký, ale pevný a tím má mnoho možností využití.

Plastové přepravky ocení všechny potravinářská odvětví, ale jedno se bez nich na sto procent neobjede, a to jsou řezníci. Rozbourané maso na jatkách a jeho převoz do řeznictví, to jsou nerezové nebo mnohem levnější a hygienicky stejně vhodné plastové přepravky na maso.

přepravky na maso

Plastové přepravky jsou zárukou hygieny, která je u masa na prvním místě. Celý prostor jatek je přísně kontrolován hygienickou stanicí příslušného okresu a pokud najdou sebemenší narušení hygienických podmínek, hrozí nejen vysoké sankce, ale i zavření celého provozu jatek.

přepravka na maso

Že by se vám plastové přepravky na maso hodily, ale nevíte, kde si je výhodně nakoupit? Nabízíme vám zboží od firmy Schoellerallibert, která se specializuje na plastové výrobky a na přepravky je skutečný odborník. Nemusíte si ale vybrat z typizovaných rozměrů přepravek, můžete si nechat navrhnout přepravky přesně dle vašich požadavků, jak na rozměry, tak na nosnost, protože firma Schoellerallibert je skutečně profesionální a pevnostní výpočty ji nejsou cizí.

Plastové přepravky se velmi dobře uchovávají hygienicky čisté, protože se mohou oplachovat vodou a nezrezaví, zároveň lze použít i vařící vodu a plastové přepravka se nezdeformuje, ale bude hygienicky čistá. Zároveň je mnohem lehčí než nerezové vany, které se také v masném průmyslu používají.

Koupit si v řeznictví maso, které bude čerstvé a které bude nezávadně, to je běžný požadavek každého zákazníka. Dopřejte jim to přepravou masa v plastových přepravkách. Praktické ve všech ohledech, ověřené praxí v mnoha řeznictví.