, Author


Pro mě osobně je počítač nebo tablet důležitý. Já sama bych bez počítače už nemohla být, protože možná jsem na počítači také trošku závislá. Alespoň takhle toho říkají moji kamarádi, že prý jenom sedím u počítače a hrají nějaké hry. Sice ano, tohle je pravda a vůbec tohle nezapírám, že moc ráda hraji počítačové hry, jenomže na druhou stranu také lidé, a hlavně mí kamarádi si musí uvědomit, že je to moje brigáda. Já právě hraji počítačové hry kvůli tomu, že právě v těch počítačových hrách hledám různé chyby anebo nějaké nesrovnalosti. Pokud v počítačové hře najdou chybu nebo nesrovnalost, tak to ihned nahlásím a oni to musí opravit nebo nějak vylepšit, aby se to potom dalo lépe hrát.

Na počítači se také často učím.

A za tohle dostávám zaplaceno. Sice ano, je to docela málo peněz, ale zase na další stranu říkám, že alespoň něco málo si vydělám. Je lepší dělat nějakou práci a mít peníze než nedělat nic. Proto jsem také řekla svým kamarádům, aby už jednoznačně mě nepomlouvali, že sedím u počítače, protože je to moje brigáda. Kamarádi se mi potom začali omlouvat, protože tohle vůbec netušili a já vlastně jsem naštvaná, že jsem jim to neřekla, protože já opravdu trávím tak osm nebo devět hodin na počítači. A to ještě chodím na střední školu do posledního ročníku, kdy budu maturovat.

Klávesnice se vám může ušpinit.

Takže samozřejmě že nyní nehraji hry a brigádu musím omezovat na minimum, protože se musím učit na maturitní zkoušky. A k tomu také využívám počítač. Počítač a maturitní zkoušky k sobě opravdu pěkně ladí, protože počítač využívám hlavně kvůli tomu, že tam si dávám různé informace anebo si tam takhle hledám své zkoušky do školy. Já si ale věřím, učím se dobře, umím dobře zacházet s počítačem. A víte, kam chci jít potom po střední škole, až udělám maturitu? Na nějakou technickou fakultu, chtěla bych dále studovat počítače a celkově celou informatiku.