, Author


Svatba představuje pro každou slečnu splněný sen. Samozřejmě i pánové tento den považuji za něco nového, kdy se jim mění celý svět, protože ví, že tohle chtějí navždy. Proto se jak slečny, tak také pánové snaží, aby tento den byl nezapomenutelný a nejdůležitější v jejich životě. Proto už dlouho před svatebním dnem tyto páry vymýšlejí, jak si tento den obohatit. Jednou z možností je například přidat do svatebního dne trochu kouzla a magie. Kouzelník na svatbě představuje zábavu, překvapení a zážitek pro všechny hosty na svatbě. Kouzelník totiž baví nejen děti, ale také puberťáky, rodiče a prarodiče.

svatba

Kouzelník je tedy opravdu skvělá volba pro všechny věkové kategorie. Kouzelník předvádí triky a iluze a ty opravdu univerzálně zaujmou každého. Kouzelník může být provázán celým svatebním dnem. Během například svatební hostiny může procházet mezi hosty a jednomu zpoza ucha vytáhnout kartu, jiné dámě třeba šátek a podobně. To vytváří mezi hosty velmi příjemnou atmosféru. Pozice kouzelníka na svatebním dni může mít taky pozici lámání ledu, tedy pokud se rodiny až tak moc neznají, kouzelník je to pravé proto, aby vytvořil uvolněnou atmosféru. Poté už nic nebrání snadnějšímu seznámení a lepší komunikaci.

kouzelník na svatbě

Samozřejmě pokud objednáváme kouzelníka na svatbu je určitě vhodné kouzelníkovi trochu přiblížit svatebčany. Kouzelník tak dokáže vystoupení přizpůsobit na daný pár což zanechá osobitý a jedinečný trvalý dojem. Nebojte se kouzelníkovi říct, co by se Vám líbilo. Objednání kouzelníka na svatbu není nic složitého. Webové rozhraní nabízí spousty kouzelníků, kteří Vás rádi pobaví ve svatební den. Je dobré se podívat na recenze, doporučení a také dojezd kouzelníka. Kouzelník si totiž neúčtuje pouze cenu za zábavu, ale také si počítá km, které k Vám musí dorazit. Cena se také odvíjí od doby, kterou na Vaší svatbě stráví.