, Author


Máte rádi soutěže? Rádi soutěžíte, máte soutěživého ducha? Pokud ano, tak vám doporučuji, abyste se zúčastnili třeba grafické soutěže. Samozřejmě, že nemusíte být úplný Picasso, abyste se mohli zúčastnit grafické soutěže Zonaumení. Je opravdu hodně způsobů, jak se můžete zúčastnit grafické soutěže. Pokud se toho opravdu chcete zúčastnit, tak se v první řadě podívejte na webové stránky zonaumeni.cz. Najdete tam soutěže a přehlídky, ale nejenom tohle. Můžete na této webové stránce také sehnat různé inspirace, které se vám budou hodit. Pokud se chcete zúčastnit grafické soutěže, tak si můžete vybrat to, co chcete tvořit.

Grafika je jako umění.

Pokud je tedy zadáno v soutěži, že je volné téma. Někdy to bývá tak, že je téma už zadané a vy se daného témata musíte řídit. Výtvarná soutěž anebo grafická soutěž je opravdu hodně rozšířená a mnoho lidí tohle má rádo. Já se jako dítě zúčastňovala pouze výtvarné soutěže. Protože jsem dokázala opravdu skvěle kreslit. Také jsem dokonce vyhrávala různá první místa a druhé místo, jinak jsem byla opravdu v tom perfektní. Zatímco můj bratr se zúčastňoval zase grafických soutěží. Ono to je také tím, že já jsem vyrůstala ještě v letech, kdy vůbec nebyly tak populární počítače.

Grafice a představivosti se meze nekladou.

Můj bratr už ano, protože můj bratr je mladší o jedenáct let, takže on se také mohl zúčastňovat i grafické soutěže. Jinak my jsme dříve doma neměli vůbec počítač, takže bych ani nevěděla, že nějaká grafická soutěž je a vůbec bych nevěděla, co mám také do grafické soutěže dělat. Grafická soutěž je opravdu skvělá a můžete potom se také toho hodně naučit. Pokud třeba ve škole studujete informatiku anebo počítače, tak máte veliké plus, protože grafická soutěž se zaměřuje hlavně na počítače a techniku. Můžete potom třeba také pracovat v různé reklamní kanceláři, kde se grafika nejvíce používá. A tak co, nebudete se bát účastnit soutěže?