, Author


Krytů na iPhone 11 se vyrábí celá řada, výběr je opravdu velmi pestrý, ovšem rádi bychom se nyní pozastavili nad jedním z nich, a sice pouzdrem Bluemoon Diary HOTPINK. Jedná se o tradiční knížkové pouzdro, které připomíná kapesní diář, a které také svým způsobem jako diář může fungovat. Chtěli bychom vám také naznačit, že byste měli mít spolu s telefonem také jakousi rezervu, co vám poslouží ve chvíli, kdy telefon vypoví službu.

dívka s mobilem

Mnoho lidí si neuvědomuje, že elektronika může být poruchová, někdy stačí jen málo, vadný komponent uvnitř, jehož vada se projeví až po určité době, a pokud na telefon stoprocentně spoléháte, můžete být nepříjemně zklamaní a možná vám to způsobí i značnou újmu. Jestliže budete mít k dispozici knížkové pouzdro, budou na jeho vnitřní straně tři přihrádky. Tam si nevkládejte ani peníze, ani platební karty, ty mějte uložené na bezpečnějším místě, ale vložte si do přihrádek docela obyčejný papírový kalendář a papírové lístky, načež na hřbet mobilu zasunete propisku nebo ještě lépe mikrotužku. Mít po ruce papír a tužku je zvláště v dnešní době velmi prozíravé, protože pokud vám telefon selže ve chvíli, kdy si potřebujete něco velmi důležitého poznamenat, tužka s papírem pro vás mohou mít cenu zlata.

mobil a zápisník

Představte si například, že se muž potká na prohlídce hradu Kost s krásnou a milou dívkou a oba se domluví, že si dají rande v určitý den na určitém místě, a budou si chtít vyměnit telefonní čísla. Pokud vám přestane fungovat v tu chvíli mobil a nebudete mít ani tužku a papír, budete si muset všechna data zapamatovat, a když to popletete, a než doběhnete někam, kde seženete papír a tužku, bude všechno ztraceno. Tužka a papír v krytu mobilu je opravdu prozíravé řešení a moudří lidé na to nezapomínají, protože ví, že je to pro ně vždy stoprocentní pojistka v jakékoli situaci.