, Author


Chystáte se na maturitní ples a chcete, aby vaše dámská garderoba byla dokonalá? Máte vysportované tělo s perfektními ženskými křivkami, o kterém byste mohla směle prohlásit, že je sexy? Pak se na maturitní ples budou skvěle hodit přiléhavé šaty, zvýrazňující všechny křivky, jimiž zapůsobíte i na muzikanty v plesové kapele.

plesové šaty

Zapomenout byste však neměla na dvě důležité věci:

Střevíčky – dejte si záležet, aby plesové střevíčky ladily k šatům svou barvou i koncepcí. Velice sexy bude pásková dámská společenská obuv na středně vysokém podpatku, která chodidlu dodá smyslný tvar s výrazným kotníkem, zvednutým nártem a prsty s decentně nalakovanými nehty. Na nohy se totiž dívá takřka každý tanečník a dokáže ocenit jejich eleganci, jestliže mu nabídnete pohled na vhodné obutí.

maturitní ples

Váš dekolt – plesové šaty umožňují využít zvýraznění ženské krásy zejména v horních partiích. Modelů plesových šatů jsou tisíce a vybrat z nich ten ideální právě pro vás nebude jednoduché, ovšem co vám výběr zjednoduší, jsou kryty na bradavky. Podprsenka pod plesové šaty nepatří, zkazila by hezký dojem už jen samotnou konstrukcí s upínacími popruhy, ale bradavky je třeba zakrýt v každém případě. Kryty bradavek zajistí, aby skrze prosvítající pruh látky nebo případný střih šatů nebyly bradavky patrné, a aby tím nevznikly trapné situace, z nichž je takřka nemožné vybruslit na plese, kde jste středem pozornosti, a většina zúčastněných vás tu dobře zná.

Kryty bradavek se hodí pro každou příležitost, kde vystupujete na veřejnosti v šatech, halenkách či jiném oblečení, kdy by mohlo odhalení bradavek znamenat mnoho nepříjemností, například na firemním rautu, na svatbách, na oslavách narozenin, na promocích, vernisážích, předávání různých ocenění apod. Přece jen jsou ženské bradavky tím nejsilnějším erotickým symbolem, který nepatří mezi běžně viditelné tělesné partie kdekoli na veřejnosti.